नुवाकोटमा निषेधाज्ञा उल्लघंन गर्ने ९० ओटा सवारीसाधन कारवाहीमा

विदुर खबर २०७७ साउन २८ गते १७:२६

नुवाकोट । जिल्ला ट्राफिक कार्यलय नुवाकोटले कोभिड(१९ संक्रमण रोकथामको लागि गरिएको निषेधाज्ञा लाई उल्लघंन गर्ने ८५ वटा मोटरसाईकलर र ५ वटा गाडि लाई आज नियन्त्रणमा लिएको छ ।

Advertisement

जिल्ला प्रशासन कार्यालयको कोभिड १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्रको बैठकले जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी गरिरहेको समयमा अटेर गरि चलाइए का ८५ वटा मोटरसाइकल ५ वटा गाडि नियन्त्रण मा लिइएको जिल्ला ट्राफिक कार्यालय नुवाकोटका प्रहरी नायव निरीक्षक विकल भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

भट्टराईका अनुसार लकडाउनको समयमा सवारी साधनहरु लिएर हिड्न, अत्याबश्यक काम बाहेक सडक, चोक र विभिन्न स्थानहरुमा हिडेडुल गर्न समेत रोक लगाएको बेला नियमको पालना नगरी हेपा प्रबृती मा मोटरसाईकल र गाडि लिएर बिना काममा हिडेका लाई आज बट्टार विदुर गंगटे बाट नियन्त्रणमा लिई आवश्यक कारर्वाहि गरी नाम र सवारी साधन को नम्बर इन्ट्रि गरी भोली बाट नचलाउने सर्त मा छाडिएको भट्टराईले बताउनुभयो ।

Advertisement

निषेधाज्ञा को उल्लघन गरी सवारी साधन चलाउने मा अधिकांस सरकारी कार्यालय र बैक का कर्मचारी रहेका छन् । आंिसक रुप खोलिएका बैक र सरकारी कार्यालयका मा काम गर्ने कर्मचारी को साधन नियन्त्रण मा परेका छन् । आज नियन्त्रण मा लिएका सवारी साधन भोलि पुन सडकमा गुडे मा नियन्त्रण मा लिएर निषेधाज्ञा अबधिभर राखिने प्रहरी नायव निरीक्षक विकल भट्टराईले बताउनु भयो ।

 

Advertisement

प्रतिक्रिया