ट्रेड युनियन नुवाकाेटद्वारा बेलकोटगढिका स्वास्थ्यकर्मीलाई पिपिई वितरण

विदुर खबर २०७७ जेठ २१ गते १९:५६
बिदुर ।नेपाल ट्रेड युनियन कांग्रेस नुवाकोटले बेलकोटगढी नगरपालिकामा  कार्यरत स्वास्थ्यकर्मीहरुका लागि ब्यक्तिगत सुरक्षा उपकरण (पिपिई) उपलब्ध गराएकाे छ ।
बुधबार नगरपालिकाकाे कार्यालय बाघखाेरमा युनियनका जिल्ला अध्यक्ष शिव देबकाेटाले नगर उपप्रमुख कबिता ढुँगानाकाे राेहवरमा स्वास्थ्य संयाेजक सत्येन्द्र शाहलाई नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य बहादुरसिंह लामाकाे सहयाेगमा प्राप्त ५ थान पिपिई हस्तान्तरण गरेका हुन । त्यसक्रममा नगर उपप्रमुख ढुँगानाले ट्रेड युनियनले उपलब्ध गराएकाे सामग्रीबाट स्वास्थ्यकर्मीको मनोबल उच्च राख्न महत्त्वपूर्ण भुमिका निर्बाह गर्ने धारणा ब्यक्त गरिन ।
ट्रेड युनियन नुवाकाेटले यसअघि लिखु र सुर्यगढी गाउँपालिकाका स्वास्थ्यकर्मीलाई पिपिई तथा बाहिरि जिल्लाबाट नुवाकाेट अाई श्रम गरिरहेका एकसय ५० भन्दा बढी श्रमिकलाई राहत उपलब्ध गराईसकेकाे युनियनले जनाएकाे छ ।

प्रतिक्रिया