कुवेतमा नुवाकोटकी एक महिलाको निधन

विदुर खबर २०७६ चैत २९ गते ८:०८

नुवाकोट। रोजगारीको शिलशिलामा कुवेतको Ecovert Fm Cleaning कम्पनिमा  कार्यरत  मेघाङ गाउपालिका वडा न. ४ किम्ताङ नुवाकोटकी ३७  बर्षिय पासपोर्ट नम्बर ११०५६१८८ भएको सोनी तामाङ बलको क्यान्सर लागेर निधन भएको छ ।  

Advertisement

कुवेतको फर्वानिया हस्पिटलमा उपचार हुँदा हुँदै ब्लड क्यान्सर भएको पत्ता लागेपछी कुवेतकै KCC क्यान्सर हस्पिटलमा रिफर गरि निरन्तर उपचारको क्रममा बिहीवार अप्रिल ९ तारिक २०२० करिब ४ बजेतिर दुखद निधन भएको  जानकारी मृतकको देवर पूर्ण तामाङलर बताए ।

Advertisement

मृतकको नेपालमा श्रीमान, एक छोरा र एक छोरी पनि रहेका छन । मृतक गत डिसेम्बरको अन्तिम सातातिर कुवेत आएकी थिइन ।  

Advertisement

मृतक शब अहिले हस्पिटल रहेको कानुनी प्रकृयाको लागि नेपाली राजदूतावास कुवेत र मृतक कार्यरत कम्पनीसँग कुरा गरिरहेका जानकारी समेत देवर पूर्ण तामाङले दिएको छ ।

प्रतिक्रिया