सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : अस्पताल विकास समिति र मृतकका आफन्तबीच सहमति

विदुर खबर २०७६ साउन १० गते १३:५९
दोषीलाई कारवाहीको माग गर्दे जिल्ला प्रहरीमा उपस्थिति भएका महिलाहरु ।

  दोषीलाई कारवाहीको माग गर्दे जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा उपस्थिति भएका महिलाहरु ।

नुवाकोट, जिल्ला अस्पताल त्रिशुलीको लापरवाहीको कारण बिहीबार मृत्यु भएकी वेलकोटगढी नगरपालिका वडा नम्बर ७ रातमाटेकी गोमा वस्तीको आफन्त र अस्पताल विकास समितिबीच ३ बुँदै सहमति सहमति भएको छ ।

Advertisement

जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा नुवाकोटमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी द्रोण पोखरेलको रोहवरमा वसेको वार्ता सहमतिमा टुङ्गििएको हो । सहमति पत्रमा अस्पताल विकास समितिका अध्यक्ष अर्जुन न्यौपाने र मृतकका पतिले हस्ताक्षर गरेका छन । सहमति अनुसार बच्चाको नाममा बैक खातामा तारकेश्वर गाउँपालिकाबाट एक लाख, रुपैयाँ र अस्पताल विकास समितिबाट ५० हजार रुपैयाँ तथा र प्रशासन कार्यालयबाट थप रकम जुटाउन पहल गर्ने सहमति भएको छ ।

त्यस्तै घटनाको सम्बन्धमा अस्पताल विकास समितिले छानबिन समिति बनाएर अहिलेको घटनामा समीक्षा सहित दोषीलाइ कारबाही, आगामी दिनमा कमजोरि हुन नदिने प्रतिवद्धता व्यत्त गरेको छ । यस्तै विदुर नगरपालिकाले हेलिकप्टर भाडा बेहोर्ने बताइएको छ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया