नुवाकोटमा फोनिज प्रदेश ३ को महाधिवेसन सम्पन्न,सबै कार्य समिति निर्विरोध

विदुर खबर २०७५ चैत २ गते १४:२१

नुवाकोट : नेपाल आदिवासी जनजाति पत्रकार महासंघ (फोनिज) प्रदेश ३ को प्रथम महाअधिवेसनबाट अध्यक्षमा काभ्रेका पेमा लामा (संघर्ष) निर्वाचित भएका छन ।

Advertisement

शुक्रवार राति नुवाकोटमा सम्पन्न महाधिवेशनले उपाध्यक्षमा युवराज श्रेष्ठ, महिला उपाध्यक्षमा अन्जु दिम्दुङ, महासचिव सुरजकुमार भुजेल, संगठन सचिवमा पूर्णिमा स्याङवा, संस्थागत सचिवमा श्याम राना मगर र कोषाध्यक्षमा पुर्णभक्त दुवाललाई सर्वसम्मत चयन गरेको हो।

अधिवेशले २० सदस्यीय समिति निर्वाचित गरेको छ। बाँकी तीन सदस्य मनोनित गरिने अध्यक्ष लामाले जानकारी दिए।महाधिवेशनले दिलबहादुर लामाको संयोजकत्वमा राजकुमार शाक्य, रिदेन महर्जन रहेको तीन सदस्यीय अनुशासन समिति पनि गठन गरेको केन्द्रीय संगठन सचिव मिलन लिम्बुले जानकारी दिए।

Advertisement

प्रतिक्रिया