प्रदेश नं ३ पुरुष फुटवल : नुवाकोट र धादिङ भिँड्दै

विदुर खबर २०७५ फागुन २५ गते ८:००

नुवाकोटमा जारी आठौ राष्ट्रिय खेलकुद अन्तर्गत प्रदेश नं ३ पुरुष फुटबलमा नुवाकोट र धादिङ अहिले भिड्दै छन ।

Advertisement

शुक्रवारबाट शुरु भएको प्रतिगोगिताको उद्घाटन खेलमा हिजो काडमाण्डौ र ललितपुर विजयी भएका थिए । आजको खेलमा घरेलु टोली नुवाकोट उच्च मनोवलका साथ मैदानमा उत्रिँदैछ । नुवाकोटले यसअघि प्रथम नुवाकोट गोल्डकपमा पनि यहि मैदानमा सुखद नतिजा निकालेको थियो । नुवाकोट र धादिङबिचको खेल हेर्न दर्शकको बाक्लो सहभागिता रहेको हाम्रा सहकर्मी नवराज चालिसेले बताएका छन ।

यसअघि आज विहान भएको पहिलो खेलमा चितवनले दोलखा विरुद्ध ५का विरुद्ध १ गोलले पराजित गरेको छ । चितवनका लागि सुदशाह चौधरि, शुरेश कुमाल, शक्ति गुरुङ , भिष्मराज घिमिरे र अनिल रानाले गोल गरेका थिए । त्यस्तै दोलखाका अनिल रानाले सानत्वना गोल गरेको नुवाकोट फुटवल संघका उपाध्यक्ष उद्धव पनेरुले बताए । प्रतियोगिता अन्र्तगत आज नै हुने तस्रो खेलमा सिन्धुपाल्चोक र काठमाण्डौ विच प्रतिष्पर्धा हुने छ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया