त्रिशुली जलविद्युुत् केन्द्रको ब्रेकर पड्किएर आगलागी, दुईजना घाईते, एकको अबस्था गम्भीर

विदुर खबर २०७५ मंसिर ८ गते ११:५४

Advertisement

नुवाकोट,त्रिशुली जलविद्युुत् केन्द्रको ब्रेकर पड्किएर आगलागी हुँदा दुई जना घाईते भएका छन् भने एकको अबस्था गम्भीर रहेको छ ।

घाईते हुनेमा लमजुङ घर भएका जलबिद्युत् केन्द्रमा कार्यरत सुरपरभाईजर गुञ्जमान तामाङ र ईन्जिनियर प्रबिण चौधरी रहनुभएको छ । तामाङको अबस्था भने गम्भीर रहेको छ । घाईतेहरुको अबस्था गम्भीर भएसँगै उनीहरुलाई उपचारको लागी हेलिकप्टर मार्फत काठमाण्डौँ लगिएको जलविद्युुत् केन्द्रका मेकानिकल ईन्जिनीयर सुमन मानन्धरले जानकारी दिनुभएको छ ।

Advertisement

जलबिद्युत् केन्द्रमा आगलागी भएसँगै नुवाकोटको आधा भूभाग अन्धकार भएको छ । जलविद्युत्त आयोजनामा रहेको सात ब्रेकरमध्ये दुई नम्बर ब्रेकरमा आगलागि भएको त्रिशुली जलविद्युत्त केन्द्रका मेकमनिकल इन्जिनियर मान्नधरले बताउनुभएको छ ।

३४ मेगावट क्षमताको जलविद्युत आयोजनाको ब्रेकरमा आगलागी भएको कारण भने खुल्न बाँकी रहेको केन्द्रले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया