नुवाकोट महोत्सव माघ २६ गतेदेखि हुने

विदुर खबर २०८० मंसिर १३ गते १६:०७

नुवाकोट । नुवाकोटमा आगामी माघ २६ गतेदेखि आठौ नुवाकोट महोत्सव २०८० हुने भएको छ ।

Advertisement

नुवाकोट उद्योग वाणिज्य संघको आयोजना आयोजनामा माघ २६ गतेलेखि फागुन ७ गतेसम्म महोत्सव हुन लागेको हो ।

जिल्लाको समग्र विकासका सभावनाहरुलाई उजागर गर्दे परम्परागत कला र संस्कुतिको जर्गेनार पर्यटन कला र व्यापार व्यवसायलाई प्रर्वद्धन गर्न महोत्सव आयोजना गर्न लागिएको नुवाकोट उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष राजेन्द्र श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

Advertisement

महोत्सव विदुर नगरपालिकाको वडा नम्बर ४ विदुरमा हुने बताइएको छ । महोत्सवमा २ सय ५० भन्दा बढी स्टल रहने अध्यक्ष श्रेष्ठले जानकारी दिए । महोत्सवको लागि भन्दै संघका पदाधिकारीको नेतृत्वमा विभिन्न समिति र उपसमितिहरु बनाइएका छन् ।

महोत्सव विगतकोभन्दा पृथक रहने आयोजकले दाबी गरेको छ ।

Advertisement

 

प्रतिक्रिया