नुवाकोट निर्माण व्यवसायी संघको साधारणसभा शुरु

विदुर खबर २०७५ भदौ ३० गते १०:२३

Advertisement

नुवाकोट भदौ ३०, नुवाकोट निर्माण व्यवसायी संघको आठौ साधारण सभा तथा अधिवेशन शनिबारबाट बट्टारको कर्भटहलमा शुरु भएको छ ।

अध्यक्षको लागि अहिलेका वर्तमान अध्यक्ष सुमन अधिकारी र कृष्ण थपलियाबिच प्रतिष्पधौ हुँदै छ । थपलिया कांग्रेसको आधिकारी उम्मेदवार हुन भने अधिकारी नेकपा, राप्रपा नेपाल र नेपाली कांग्रेसका पुर्व निर्माण व्यवसायी संघका अध्यक्ष लगायतको साझ उम्मेदवार बनेका छन । निर्माण व्यवसायी कुनैपनि राजनितिक दलको साझ उम्मेदवार नभएकोले नुवाकोटका विभिन्न स्थानिय तहका जनप्रतिनिधिले समेत अधिकारीलाई सर्मथन गरेको बताए । अध्यक्षका प्रत्याशी सुमन अधिकारी कुनैपनि लदको साझा उम्मेद्धवार नभएकोले आफुहरुले उनलाई सहयोग गरेको स्थानीय तहका जनप्रतिनिधिले बताएका छन । योसँगै अधिकारीको प्यालनको निर्वाचनमा पल्लाभारी देखिएको छ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया