नुवाकोटको ढिकुरेमा करेन्ट लाग्दा एक जनाको मृत्यु २ जना घाइते, विदुरमा यातायात बन्द

विदुर खबर २०७५ भदौ ७ गते ३:४४

Advertisement

नुवाकोट, नुवाकोटको लिखु गाउँपालिका वडा नं १ को ढिकुरेमा करेन्ट लाग्दा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने २ जना घाइते भएका छन ।

लिखु गाउपालिका वडा नं १ ढिकुरे स्थित ३३ हजार के.बि. प्रशारण लाईनको पोल कोल्टिँदा तार झोलिएको र करेन्ट लागेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय नुवाकोटले जनाएको छ । करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेमा लखु गाउँपालिका वडा नं १ की तुलसा अधिकारी रहेको नुवाकोट प्रहरी प्रमुख वसन्त कुवरले बताउनुभयो । घाइते हुनेमा बेलकोटगढि नगरपालिकाकी १७ वािर्षय सदिक्षा पौडेल, लिखु गाउँपालिका वडा नं १ का लालप्रशाद लामिछाने रहेका छन । घाइतेहरुको नुवाकोटको विदुरमा रहेको सिटि अस्पतालमा उपचारपछि थप उपचारको लागि काठमाण्डौको ग्रान्डी अस्पताल लगिएको छ ।

Advertisement

यसैबिच घटनाको दोषीलाई कारवाही र पिडितलाई क्षतिपुर्ति दिनुपर्ने माग गर्दै लिखु गाउँपालिकाका वासीहरुले नुवाकोटको सदरमुकाम विदुरमा यातायात बन्द गरेका छन । उनीहरुले प्राधिकरणको लापरवाहीले सिमा नागेको भन्दै तत्काल कारवाहीको माग गर्दै प्रर्दशन गरेका छन ।

प्रतिक्रिया