नेकपा नुवाकोटका स्थानिय तहका पदाधिकारीलाई सपथ खुवाइयो

विदुर खबर २०७६ पुष १५ गते १८:२१

नुवाकोट । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) नुवाकोटको १२ वटै स्थानीय तहका पदाधिकारीहरुलाई शपथग्रहण गराईएको छ ।

Advertisement

नेकपा नुवाकोटका इञ्चार्ज महेन्द्र पाण्डेले बाह्रवटै स्थानीयतहका अध्यक्ष, सचिवलाई सपथ ग्रहण गराउनुभएको हो । नेतृत्व चयनको क्रममा दुई पार्टी साविक नेकपा (एमाले) र एकीकृत नेकपा माओवादी केन्द्र मध्ये एक अर्को गरेर बराबर सङ्ख्यामा पद विभाजन गरिएको थियो ।

शपथग्रहण कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्नुहुदै नेकपा नुवाकोटका इञ्चार्ज महेन्द्र पाण्डले पार्टीको मार्गनिर्देहन अनुरुप स्थानिय तहमा काम गर्न आग्रह गर्नुभएको छ । सबैसँग एकाकार भई जनताको माग भाबना अनुसार कार्ययोजना बनाई अगाडि बढ्न
निर्देशन दिनुभएको छ ।

Advertisement

कार्यक्रममा प्रदेश सभा सदस्य एवं नेकपा नुवाकोटका अध्यक्ष हिरानाथ खतिवडाले बिगतलाई बिर्सेर गुट÷उपगुट भन्दा माथि रही काम गर्न स्थानिय तहका पदाधिकारीहरुलाई आग्ह गनुृभएको छ । पार्टि प्रति बफादार भई ईमान्दारिताका साथ जिम्मेवारी बहन गर्नको लागी उहाले आग्रह गर्नुभएको छ । कार्यक्रममा प्रदेश सभा सदस्य केशब पाण्डेले आफ्नो पार्टीभित्र एकवद्ध भई पार्टीको निति तथा कार्यक्रम स्थानिय कार्यकर्ता समक्ष पुर्याउन आग्ह गर्नुभएको छ । यस्तै, अर्का प्रदेश सभा सदस्य बद्रि मैनालीले जनताको गुनासो पुरा गर्ने अभिभारा स्थानिय तहका पदाधिकारीको रहेको बताउनभएको छ । उहाले स्थानिय तहका क्रियाशिल सदस्यहलाई संगठित गर्दै संगठन निर्माणमा लाग्नुपर्ने बताउनुभएको छ ।

कार्यक्रममा नेकपा प्रदेश नम्बर ३ का सदस्यहरु सुभद्रा नेपाल, बिन्दा ढुङ्गाना, ठाकुर गजुरेल, बिदु्र नगरपालिका प्रमुख सञ्जु पण्डित लगायतले पार्टीले निर्देशन गरेको सिद्धान्तमा रही स्थानिय तहमा कार्य गर्न आग्रह गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिक्रिया