नुवाकोटको शिवपुरीका राजु थापा ३२ तोला सुन लुटेको आरोपमा पक्राउ

विदुर खबर २०७६ फागुन २० गते १९:१३

नुवाकोट । नुवाकोटको शिवपुरी गाउँपालिका-६ का ४६ वर्षीय राजु थापा ३२ तोला सुन डकैती गरेको आरोपमा पक्राउ परेका छन ।

Advertisement

केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो काठमाडौंले डकैती मुद्दामा फरार एक जना प्रतिवादीलाई पक्राउ गरेको छ । सर्वोच्च अदालतले थापालाई डाँका मुद्दामा २०७५ साल असार ११ गते ४ लाख २० हजार जरिवाना र ६ वर्ष कैदको फैसला सुनाएको थियो ।

ब्यूरोको टोलीले काठमाडौंको मित्रनगरबाट थापालाई मंगलबार पक्राउ गरी फैसला कार्यान्वयनको लागि काठमाडौं जिल्ला अदालतमा पेश गरेको र अदालतले उनलाई डील्लीबजार कारागार पठाएको प्रहरीले जनाएको छ ।प्रहरीका अनुसार थापाले काठमाडौंको भिमसेनगोलाबाट २०५३ साल माघ १० गते राति ३२ तोला सुन लुटेर फरार भएका थिए ।

Advertisement

हङकङबाट ल्याएको उक्त परिमाणको सुन भन्सार छुट्याएर ल्याउँदै गर्दै थापाले बाटोबाटै लुटेर फरार भएको भन्दै छिरिङ वाङ्गेल घलेले उनीविरुद्ध मुद्दा दायर गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया