नुवाकोट निर्माण सामाग्री व्यवसायी संघको नयाँ कार्य समिति चयन

विदुर खबर २०८० चैत २४ गते २०:०९

नुवाकोट । नुवाकोट निर्माण सामाग्री व्यवसायी संघको नयाँ कार्य समिति चयन भएको छ ।

Advertisement

शनिवार भएको संघको ५ औ जिल्ला अधिवेशनले नविनकृष्ण राजभण्डारीको नेतृत्वमा कार्यसमिति चयन गरेको हो ।

संघको प्रथम उपाध्यक्षमा शैलेन्द्र कुमार श्रेष्ठ चयन भएका छन् भने द्धितिय उपाध्यक्षमा राजनमान श्रेष्ठ निर्वाचित भएका छन् । महासचिवमा तेज वहादुर प्याकुरेल, सचिवमा प्रेमकृष्ण राजभण्डारी र कोषाध्यक्षमा विष्णु प्याकुरेल चयन भएको निर्वाचन समितिले जानकारी दिएको छ ।

Advertisement

यस्तै संघको सदस्यहरुमा दामोदर नेपाल, प्रेम लामिछाने, विरोध खतिवडा, होम वहादुर दाहाल चयन भएका छन् । त्यस्तै अन्य सदस्यहरुमा रुपेश कुमारसिंह राजपुत, गणेश गुरुवाचार्य, नमराज पाण्डे र गणेशराज पाण्डे चयन भएका छन् ।

 

Advertisement

प्रतिक्रिया