बालिकालाई यौनजन्य कार्यमा लगाएको अभियोगमा नुवाकोटका एक जना पक्राउ

विदुर खबर २०८० पुष ६ गते १७:०१

नुवाकोट । बालबालिका यौनजन्य कार्यमा लगाएक अभियोगमा एक जना प्रकाउ परेका छन् ।

Advertisement

पक्राउ पर्नेमा नुवाकोटको तादी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ घर भइ हाल टोखा नगरपालिका–९ नयाँबसपार्क बस्ने २४ वर्षीय सुमन तामाङ छन् । बालिकाहरुलाई ललाइफकाइ वेश्यावृत्ति तथा यौनजन्य कार्यमा लगाउने गरेको सूचना पाएपछि मानव बेचबिखन अनुसन्धान ब्यूरो, बबरमहलको टोली गएको थियो ।

प्रहरीले ४ जना बालिकाहरुलाई उद्धार गरी सुमनलाई पक्राउ गरेको हो । उद्धार गरिएका बालिकालाई ५ महिनादेखि होटल÷गेष्ट हाउसमा राखेर जबरजस्ती शारीरिक सम्पर्क राख्न बाध्य पार्ने गरेको अनुसन्धानबाट खुल्न आएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रहरीले मानव बेचबिखन तथा ओसारपसार मुद्दामा जिल्ला अदालत काठमाडौंबाट ७ दिन म्याद थप अनुमति लिई आवश्यक अनुसन्धान कार्य गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया