नुवाकोट तेक्वान्दो संघ स्थापना दिवसमा १९ विद्यालयलाई सम्मान

विदुर खबर २०७९ फागुन २८ गते ७:०९

नुवाकोट  । नुवाकोट तेक्वान्दो संघले स्थापना दिवसको अवसरमा १९ वटा विद्यालयलाई सम्मान गरेको छ ।

Advertisement

विदुर नगरपालिका-२ कर्भडहलमा शनिबार आयोजित कार्यक्रममा प्रदेशसभा सदस्य रमेश महतले विद्यालयका पदाधिकारी तथा खेलाडीलाई सम्मान गरेका थिए ।

नुवाकोट तेक्वान्दो संघको ३० औं वर्षमा प्रवेशको अवसरमा ती विद्यालयका छात्रछात्राले खेलखेलिरहेका स्कुललाई सम्मान गरिएको संस्थापक प्रशिक्षक हरिहर पाण्डेले बताए । नुवाकोटमा २९ वर्षको अवधिमा १ हजार ५ सय खेलाडी उत्पादन भैसकेको उनले बताए ।

Advertisement

अहिले नुवाकोटमा व्ल्याक बेल्टका ४ सय ७६ जना खेलाडी छन् । उक्त खेलको माध्यमबाट आफ्नो सुरक्षा र शरीर तन्दुरुस्त राख्ने सफल तेक्वान्दो खेलप्रतिको आकर्षण बढ्दै गएको संस्थापक प्रमुख प्रशिक्षक पाण्डेले बताए ।

प्रतिक्रिया